Valentýn u Tiffanyho

13. února 2019|VŠECHNY ČLÁNKY, INSPIRACE|

Hledáte inspiraci pro koupi dárku pro svou drahou polovičku? Letošní svátek lásky slaví Tiffany opravdu originálně, představuje totiž ve svých obchodech speciální gravírovací stroje, které i z každé maličkosti udělají nezapomenutelný a výjimečný dárek.

Klenotník, jehož šperky se staly symbolem pravé lásky, je oblíbeným místem pro všechny zamilované, kteří zde vždy najdou to nejkrásnější.

Ať už drobný dárek pro radost nebo skvost z platiny a nejčistších briliantů, ten pravý (nejen) valentýnský dárek zde najde každý…

Nově si zákazníci přímo na místě mohou vybrat z různých symbolů a nápisů, kterými šperky a doplňky ozdobit přesně podle svého stylu. Pro ty, kteří chtějí mít naprostý originál, zde bude i možnost nakreslení a vyrytí vlasního návrhu. Díky speciální technologii se u Tiffanyho každý může stát umělcem a vyjádřit svoji osobnost, lásku nebo sny.

Obrázek nebo osobní vzkaz napsaný vlastním rukopisem vytvoří nezapomenutelný okamžik překvapení a dodá dárku zcela jiný rozměr. Od února můžete možnost personalizace v obchodě Tiffany využít i vy, samozřejmě nejen na Valentýna.

V příloze naleznete ukázky gravírování a také valentýnskou inspiraci z oblíbených i nových kolekcí. Legendární modrá krabička s bílou stuhou se teď stává ještě osobnější, a každý může říct:

Od Tiffanyho s láskou – jen pro Tebe.

#TIFFANYLOVE