Svatba Jitky a Jana, Pálffyovská zahrada

19. 11. 2018|VŠECHNY ČLÁNKY, NAŠE SVATBY|

Jitka a Jan mne oslovili pár měsíců před svatbou, s tím, že si přejí komorní svatbičku v okruhu rodičů a dětí.Velký důraz kladli na svatební obřad a naprosté soukromí. Navrhla jsem přípravy a hostinu v hotelu Goldenwell a svatební obřad v Palácových zahradách, a to sice v Pálffyovské zahradě pod Pražským hradem, která je komornější a má krásná zákoutí.

Jitka je nádherná žena s dokonalou postavou. Vybrala si naprosto minimalistické šaty se zdobeným výstřihem a rukávy z kolekce Pronovias.

Přípravy probíhaly zcela netradičně. Nevěsta spolu s ženichem a jejich 3 nádhernými dětmi.
Musím říct, že nám jejich rodina učarovala. Mají 3 nádherné děti a je na nich vidět, jak moc se všichni milují.
Jejich láska byla všudypřítomná a myslím, že se ji fotografce podařilo vystihnout i na fotkách.
Jitka a Jan jsou úžasní lidé a vyzařuje z nich obrovská pohoda a nadhled, se kterou zvládají i výchovu jejich malých dětiček.

Na obřad šli všichni společně i jejich 3 dětmi. Bylo to nádherné. Všichni jsme brečeli dojetím. Jitka byla trošku nervózní, jak to děti zvládnou, ale vše dopadlo naprosto skvěle. Hudební doprovod jsme zvolily netradiční. Duo, zpěv a kytaru. Pan oddávající měl krásný proslov, což jen umocnilo dojetí všech přítomných.

Obřad jsme vyzdobily jednoduše. Využili jsme mohutný kamenný podstavec, na který jsme umístili nádhernou květinovou dekoraci v litinové váze a pro oddávající jsme připravili stoleček s krabičkou na prstýnky. Dřevěné lavice, na které jsme dali polštářky a dozdobili květinami. Nevěsta si přála kombinaci fuchsiové a fialové barvy, což jsme promítli do výzdoby.

Po obřadu se podávalo občerstvení, novomanželé se šli fotit a abychom hostům zkrátili dlouhou chvíli, objednali jsme jim kouzelníka Martina.

Podávali se vynikající kanapky, pravé Šampaňské a pro děti byly připraveny limonádky. Po skončení koktejlu se všichni přesunuli do restaurace Zlatá studna, kde se konala slavnostní hostina.

Přestože se jednalo o malou svatbičku, neskutečně jsme si jí užili a svatebčané také. Více než kdy jindy zde platilo pořekadlo, že „méně je někdy více“
Děkujeme Jitce a Janovi za krásné setkání a spolupráci a přejeme jim vše nej.

A co na to říkají Jitka a Jan?

Světlano a Klárko, chtěla bych Vám poděkovat za krásný zážitek, který jste nám připravily. Naše svatba byla hlavně o nás a našich třech dětech, byla krásná, pohodová, dojemná a veselá, tak jak jsme si ji představovali. Nemuseli jsme se o nic starat a jen si společně užívali náš výjimečný den. Vytvořily jste úžasnou atmosféru, na kterou často s láskou vzpomínáme. Naše děti si od té doby hrají na svatbu a plánují, že se budou chtít v budoucnu také vdávat/ ženit. Moc si to užily a my s nimi! 
Jitka a Jan

FOLLOW US