Sleeping Beauty Wedding

21. října 2019|VŠECHNY ČLÁNKY, INSPIRACE|

Inspirací pro tento letní editorial se stal romantický zámek s jedinečnou atmosférou Chateau Třebešice, jako stvořený pro příběh Šípkové Růženky. Zámek je ve stylu francouzského venkovského sídla a je zde umístěna unikátní sbírka moderního umění. Mají zde nádherné, romantické zahrady v anglickém stylu, které přímo podněcují představivost a romantické lásce.

O styling nevěsty a družiček se postarala skvělá Kamilka Vilímková, která pro nevěstu zvolila přirozený makeup, podtrhující její krásu. Nevšední světle růžové šaty z ušlechtilého materiálu s nádhernou výšivkou zapůjčil Salon Le Monika. Působily velice luxusně, zároveň lehce a snově. Zajímavostí je, že jsem barvy trošku otočily. Nevěsta měla růžové šaty a družičky bílé.

Při svatebních přípravách v luxusním svatebním apartmá dámy oblékly stylové župánky v barvách svatby od Plum pretty Sugar a zlaté botky z Asosu. Nevěstino spodní prádlo je od Michaely Ducké.

Originální zásnubní a snubní prsteny jsou ze šperkařské dílny 27 jewerly, kde vám takový skvost vytvoří podle vašich požadavků. Boty jsou od designové značky Sophia Webster. O styling ženicha se postaralo krejčovství Galard, které vám vyladí svatební outfit na míru.

Na styling stolu jsme použily nádobí od Ponk Rentals a zámku Třebešice. O květiny a dekorace se postarala skvělá Hana Holdener z Ponk rentals, která uvázala dokonalé květinové aranže ve fineart stylu v růžových odstínech. Ručně vyšívané prostírání a ubrousky jsou ze Zara Home. Dominantou celé výzdoby je bohatá květinová girlanda, která dodává prostření luxusní vzhled. Nábytek nám zapůjčil Chateau Třebešice.

Ručně nadepsané a ilustrované svatební tiskoviny ve fineart stylu jsou od Martiny Lyons.

Dokonale propracovanou svatební kytici uvázanou v rozvolněné vazbě ve fineart stylu doplnila jemnými hedvábnými stuhami. Družičky měly podobnou kytici, jen v menším vydání.

Zlatou třešničkou celého konceptu je trendy designový dort od Prague City Cake s florální tématikou.

Samozřejmě nemohu nezmínit skvělou Nikol Bodnárovou, která vyfotila tyto nádherné fotografie. Doufám, že se Vám moje vize letní svatby zaujala, a stane se vám inspirací pro tu vaši. Pokud se rozhodnete pro naše služby, můžete očekávat špičkové služby a jedinečný design, který učiní vaši svatbu nezapomenutelnou.