Pavla & Martin

Svatební agenturu mohu vřele doporučit !! Naše zkušenost a spolupráce s agenturou je zcela pozitivní, od samého začátku, v době příprav až po úspěšný den svatby, který konkrétně Světlana naprosto výborně a profesionálně zkoordinovala, přestože se jednalo o organizačně náročnou svatbu, cizojazyčnou a s velkým počtem lidí. Nezmizel jí z tváře úsměv, okamžitě vše vyřešila a zařídila, skvěle improvizala, byla ochotná, milá, komunikativní a nejen, že zvádla organizaci toho dne jako takového na jedničku, tak nám svým přístupem také ten náš den velmi zpříjemnila a to nejen nám, ale i všem svatebčanům.

Přípravy a plánovaní svatby probíhaly již půl roku předem, veškeré jejich tipy a doporučení na dodavatele byly opravdu prověřené a kvalitní. Svatební koláčky a dort naprosto vynikající, květinová výzdoba na hostině byla opravdu nádherná, i když byla celkem drahá, teď už vím, že to stálo za to, Luckou a Světlankou doporučený florista si s tím opravdu vyhrál a výsledek nemohl být lepší. A tak to bylo se všemi doporučenými dodavateli.

Konkrétně s naší svatbou měly koordinátorky opravdu hodně práce, ale zvládly to s přehledem, trpělivostí, klidem a dobrou náladou, jako správné profesionálky. Patří jim náš opravdu velký dík, bez nich by náš den nebyl takový !!!! Děkujeme Vám !!!!

Pavla a Martin

 

Foto: Martin Kámen

Světlana s úsměvem a nadhledem zvládala celodenní organizaci, Děkujeme za lidský i profesionální přístup!

FOLLOW US