Monika & Zdeněk

Když jsme s manželem začali plánovat svatbu, tak jsme od začátku věděli, že budeme chtít velkou svatbu na zámku, s perfektním programem a naprosto propracované detaily. Mnoho mých kolegyň se vdávalo, tak jsem průběžně získala představu, že naplánovat svatbu není tak jednoduché, jak to vypadá, takže najít svatebního koordinátora, bylo jasné od začátku.

Stála jsem před rozhodnutím, jak najít tu správnou agenturu, když nikdo z mých blízkých neměl žádnou zkušenost a žádné svatební časopisy u nás nejsou. Jedna cesta tu byla – internet. Vybrali jsme si agenturu „Báječná svatba“ a hlavní důvod byl velmi osobní přístup a perfektní připravenost na první seznamovací schůzce.

S paní Světlanou se bezvadně spolupracovalo. Vždy jsem obdržela spoustu různorodých nápadů a také příspěvků z jejích svatební zkušeností. Myslím, že jsme byli dosti nároční klienti, neboť jsme opravdu bazírovali na každém detailu, ale paní Světlana byla vždy ochotná přijít s něčím jiným či případně dělat dodatečné změny. Jsem také ráda, že komunikace s majiteli zámku Zbiroh probíhala pouze přes paní Světlanu, neboť po těch všech peripetiích bychom tu svatbu nakonec na Zbirohu nedělali.

Náš svatební den byl naprosto dokonalý. Bylo bezvadné, že jsme se vůbec o nic nemuseli starat, že vše probíhalo dle plánu a bez problémů a pokud nějaké byly, tak se k nám vůbec nedostaly a tudíž nám nic nemohlo zkazit tento jedinečný den v životě.

Monika a Zdeněk Smejkalovi

Děkujeme za precizní práci, profesionalitu, pevné nervy a dokonalou organizaci i koordinaci naší svatby.

FOLLOW US