Monika & Paul

Milá Světlano, Lucie a Gabrielo,

chtěli bychom využít této příležitosti, abychom vám poděkovali za náš přenádherný svatební den. Opravdu to nadmíru předčilo naše očekávání. Snad všichni naši hosté nám nadšení zpětně volali a psali, aby nám poděkovali za tak úžasný zážitek. Většina z nich dokonce hodnotila naši svatbu jako tu nejlepší, na které kdy byli.

Byli bychom úplně ztraceni, kdybyste nám nepomohli s organizací, plánováním, přípravami a vším tím kvantem záležitostí, které jsme ani netušili, že se musí kolem svatby zařizovat. Hlavně děkujeme za vaše zkušenosti, rady a názory. Všechno jste zařídili absolutně perfektně, celé přípravy i samotný svatební den jel jak po másle.

Vážíme si hlavně toho, že v průběhu celých příprav jste nám pomáhali a radili, ale nikdy jste se nás nesnažili tlačit do něčeho, co jsme nechtěli. Největší šok byl pro nás s Paulem okamžik, kdy se Paul chystal pronést jeho velký proslov a zjistil, že všechny papíry jsou celé promočené potem, kvůli tomu strašnému vedru. To by byla pro nás katastrofa, kdyby proslov neměl (Paul jako Angličan si ho schválně týden nastudovával mimo angličtiny i v češtině, ale potřeboval to číst, z patra by ho rozhodně nepronesl). Lucie nás neuvěřitelně překvapila tím, že si před svatbou vytiskla záložní kopii, ačkoliv jsme jí to nikdo neřekl. Tím vyloženě zachránila náš den a také Paulovo ztrapnění, jelikož všichni hosté na jeho proslov již nedočkavě čekali. Myslíme si, že právě takovéto malé detaily jsou opravdu důležité k tomu, aby vše proběhlo perfektně, a budeme velice rádi doporučovat vaše služby i ostatním párům, které se chystají pustit do svatebních příprav.

Ještě jednou za vše děkujeme.

S přáním všeho dobrého,

Monika a Paul

 

Snad všichni naši hosté nám nadšení zpětně volali a psali, aby nám poděkovali za tak úžasný zážitek.

FOLLOW US