Michael & Argimiro

Tak se začínáme ze všeho vzpamatovávat a myslím, že nám to bude chvílí trvat. Byla to opravdu tak báječná svatba, že jsme tak plni dojmu a unaveni! To, také platí o našich hostech – jsou naprosto uneseni. Mockrát děkujeme za Vaší pomoc a služby. Bez vás bychom skutečně tak úžasný den nemohli mít. Vím, že s námi byla spousta práce, a tak jsme moc vděčni za všechnu vaší péči během příprav za těch pět měsíců a během svatebního dne.

Kromě klasických prvku svatby, jsme moc ocenili vaše zpestřující nápady. Především vysílaní lampionu – to pro nás byl opravdu úžasných zážitek – vidět, jaká krásna přání nám naše rodina a přátelé vysílají k nebi. Nikdy nezapomenu ten pocit, když jsme pozorovaly, jak mizí do nebe, byl to opravdu nepopsatelně silný zážitek.

Tak bych chtěla zmínit, jak moc byla vaše pomoc důležitá pro naši rodinu. Jak víte, můj bratr se ženil v neděli před námi a jeho svatba byla, co se týče příprav pro rodinu a především mou maminku mnohem vice náročná a všichni po ni byli unaveni. Díky vaší pomoci se měli čas v klidu zotavit a nabrat sily na náš svatební den. A pak se o nic nestarat, jen se v klidu dostavit a užívat si a ve vlastní svatební den bylo skvělé, ze nikdo nemusel nic řídit a zařizovat, všichni si ho mohli jen krásně prožít.

Světlano, speciální díky za skvělé vyřešení posunu obřadu na poslední chvílí! Bez Tebe bych byla bývala na poslední chvíli ve svatební den pěkně vystresovaná. Díky Tvé peci jsem si tak krásně svůj svatební den jako nevěsta užila a o nic neměla starost! Byla to opravdu úžasné.  Vůbec sem ani nedoufala, že je možné, abych jak nevěsta byla tak klidná a prožila si ten zážitek bez stresu. Moc sem si to ale prala, bylo to pro mě moc důležité a tak jsem moc vděčna a nikdy to nezapomenu.

Lucie, Tobě speciální díky za skvěle odvedenou práci coby MC! Obdivuji, jak jsi tu naši sebranku zvládla na povel, bylo to opravdu báječné a všem si se moc líbila. Je to opravdu talent něco takového umět, řídit průběh večera tak intimní rodinné záležitosti jako je svatební den, aniž by lide měli pocit nějakého cizího elementu. Krásně si mezi nás zapadla a všem ses moc líbila. Moc děkujeme, byla jsi opravdu báječná!

Gábino, Tobě patří veliké díky za všechny trpělivé přípravy. Vím, jaká to byla spousta práce, ale opravdu to za to stalo! Všechny detaily byly nakonec tak krásně sehrané a všechno běželo jak po drátku. Mela jsi se mnou opravdu velkou dávku trpělivosti a tak jsem moc vděčná, že jsi nám pomohla vytvořit tak úžasný svatební den.

Mohla bych určitě vyjmenovat mnohem vice, za co jsem vám všem vděčná, ale musíme se vystěhovat z  hotelu a připravit se na svatební cestu. :-)  Moc děkujeme a doufáme, že se vám budou líbit male pozornosti, které jsme pro vás nechali u Světlany jako vyjádření našeho vděku a na památku.

Byla to opravdu naprosto báječná svatba! Věříme v silu rituálu a pevně věříme, ze naše svatba nám zůstane v srdcích jako zásobník krásné energie našeho společného začátku a vzpomínka na ni  bude naše manželství v budoucnosti posilovat v těžších chvílích. Jsme vděčni, že jste nám pomohly začít náš společný život tak báječnou svatbou! :-)

Misa + Miro Goicoechea

 

Foto: Štěpán Vrzal

Váš cit pro řešení situací od přesunu obřadu, uklidňování nevěsty až po provázení hostů celým dnem je dar. Děkujeme!

FOLLOW US