Markéta & Michael

Chtěl bych poděkovat Vám i celému Vašemu týmu za skvěle provedenou práci při přípravách i při samotné koordinaci svatby.

Lucka byla úžasná, celá moje rodina neustále mluví o tom, jak skvěle zvládla organizaci při takovém počtu lidí, o vše se postarala a hosté ji na slovo poslouchali a byli rádi, že jim průběžně dávala informace o programu a o tom co se bude dít. Také odvedla skvělou práci při překládání proslovů, ačkoliv jsme ji o to nepožádali. Bylo to úžasné a opravdu skvělé gesto. Byla to právě jediná má obava, že většina českých hostů nebude mému proslovu a proslovu mého otce a svědka rozumět. Lucka ale vzala mikrofon a bez jakýchkoliv problémů vše přeložila. Také přeložila proslov Markéty tatínka do angličtiny, prostě nádhera.

Také musím poděkovat Veronice, kterou jsme do svatebního dne nepoznali. Předvedla také naprosto profesionální výkon, byla velice milá, zdvořilá a skvěle organizovaná.

Pro nás byla svatba naprosto perfektní. Vše proběhlo hladce, jen je škoda, že to tak rychle uteklo! Už se nemůžeme dočkat, až si prohlédneme video, které nám ten báječný den připomenou.

Markéta a Michael

 

Foto: Frank Alasseur

V den svatby „Báječná svatba“ předvedla naprostou preciznost, profesionalitu a dokonalou organizaci.

FOLLOW US