Luboš & Jan

Vážené a milé dámy,

s přípravou, organizací obřadu naší registrace i následného programu jsme byli velmi spokojení. Oceňujeme, že jsme měli i možnost ochutnat předem menu, a tak vybrat, co nám nejvíce vyhovovalo. Prostředí, kde se vše odehrávalo, bylo skvělé. Výzdoba, květinové aranžmá i průběh obřadu byly nádherné a ve všech to zanechalo nezapomenutelný dojem. Stejně tak byla velmi příjemná objednaná apartmá a překvapující výzdoba z růži a růžových květů po skončení obřadu v našem apartmá. Velmi citlivý byl i samotný obřad a naše procházka v mýdlových bublinkách. Všichni to velmi ocenili.

Nelze ani opomenout skvělou situaci při krájení dortu a obzvláště pak akci s balónky, které všichni nakonec zcela propadli. Rovněž personál hotelu i číšníci byli velmi příjemní a milí a nepochybně přispěli ke skvělému průběhu celé akce.

Naše poděkování patří rovněž diskžokejovi, který vybíral skvělou hudbu, jež všechny bez rozdílu věku zvedala ze židlí. Barmanská show byla zajímavá a všem se moc líbila. Rovněž paní fotografka byla skvělá a příjemná. Už se těšíme, až uvidíme její fotky na webu nebo na cd-nosičích.

Vám patří náš velký dík za skvělou organizace a nenápadnost, s jakou jste vše v pozadí „dirigovali“, takže si ani nikdo nevšiml, že to neběží jen tak samospádem. Byla to prostě úžasná akce a mnoho z jejích účastníků něco takového zažilo poprvé a zřejmě i naposledy.

Děkujeme.

 

Honza a Luboš

 

Foto: Hana Connor

Vám patří náš velký dík za skvělou organizace a nenápadnost, s jakou jste vše v pozadí „dirigovali“

FOLLOW US