Lenka & Neilan

To, že jsme se rozhodli najmout si agenturu Báječná svatba pro organizaci našeho velkého dne, byla pravděpodobně jedna z nejlepších investic, jakou jsme kdy udělali. Světlana, Lucie a Gábina jsou neskutečně oddané své práci, velmi organizované a cokoli dělají, dělají s pečlivostí a velkým entusiasmem. Vždy oplývaly spoustou zajímavých nápadů pramenících ze zkušeností, které nasbíraly, stejně jako z lásky ke své práci. Své návrhy nám však nikdy nevnucovaly, naopak vždy nám vyšly plně vstříc a realizovaly všechna přání k naší naprosté spokojenosti.

Před svatbou jsme si chvíli mysleli, že bychom vše mohli obstarat sami a snad bychom se i obešli bez agentury, ale po pár schůzkách a důkladném proniknutí do tajů příprav, jsme si uvědomili, jak dobře jsme udělali. Hlavně v otázkách právních nám byla agentura nesmírnou oporou a rádcem.

Samotný svatební den byl zkoordinován dokonale, až se nám to celé zdálo jako sen. Vše běželo hladce od samého počátku až do konce a my jsme slyšeli jen samou chválu od našich hostů, kteří se velmi dobře bavili.

Když se teď ohlédneme zpět, uvědomíme si, ze mít svatební agenturu znamená mít klid duše a mysli. Nemusíte se obávat, ze něco nevyjde, nebo se na něco zapomene. Zkrátka se celou svou bytostí oddáte kráse okamžiku uzavření manželství a začnete si tvořit ty první společné vzpomínky, které jsou bezchybné právě díky Světlaně, Lucce a Gábině….

Lenka a Neilan

 

Foto:  I. Král

Svatba mohla proběhnout jen díky Vám, děkujeme za jednání s matrikou!

FOLLOW US