Klaudie & Brian

Drahá Světlano, Lucie a Gabrielo,

uběhly dva měsíce od data naší svatby. Svatba byla úžasná a absolutně předčila všechna naše očekávání. Ještě teď na naši svatbu vzpomínáme téměř každý den a rádi bychom si to zopakovali. Možná až jednou budeme chtít obnovit svatební slib… :-)

Nejdříve bychom chtěli poděkovat za to, jak neuvěřitelně jste nám pomohli s dokumenty. Je naprosto jasné, že bez vás by se svatba nekonala. Bylo v podstatě nemožné přemluvit matriku, aby nás oddali, jelikož ambasáda dělala ohromné problémy, ale vy jste to nakonec zvládli!

Chtěli bychom Vám poděkovat za organizaci celé naší přenádherné svatby. Odvedli jste skvělou práci a my se nemuseli starat absolutně o nic a můj svatební den jsem si užila se vším všudy. Vaše úžasné nápady, jak zpestřit náš den „D“ byly originální a všichni naši hosté nás stále kontaktují a komentují naši svatbu jako tu nejlepší, na které kdy byli, opravdu báječnou, přímo pohádkovou. Já s nimi musím souhlasit.

Děkuji Vám za všechnu Vaši snahu, tvrdou práci, přátelský přístup ke všem mým představám, skvělé nápady a neustálý úsměv na rtech. Moc si toho vážíme. Jste opravdu profesionálové. Děkuji za doporučení skvělé vizážistky a kadeřnice. Monika a Petra byly absolutně jedničky. Naše večeře a celá hostina byla úžasná. Skvělé jídlo, velmi dobrá a přátelská obsluha. Děkujeme moc za doporučení Nebozízku. Výhled byl naprosto úžasný a také dokonalé místo na vypouštění lampionů o půlnoci. Prostě nádhera.

Klaudie a Brian

 

Foto: Martin Král

Báječné svatbě prostě ze srdce děkujeme a Vaší agenturu budeme všem snoubencům doporučovat.