Kateřina & Ladislav

V den, kdy jsme se s manželem rozhodli spojit své životy, jsme už věděli, že naše svatba musí být dokonalá a perfektní. Proto když jsme začali přemýšlet o tom, jakou chceme svatbu, měli jsme jasno v jedné věci – bude to velmi náročné. Shodli jsme se proto na názoru, že využijeme služby a spolupráci svatební agentury. Důležité pro nás bylo svatbu si 100% užít, nemuset řešit jakýkoliv problém, zároveň mít nad vším kontrolu a také zapojit ostatní hosty (kterých nebylo málo), tak aby si každý odnesl alespoň nějaký hezký zážitek. Vzhledem k tomu, že naši přátelé jsou ve věku, kdy za jedno léto projdou svateb několik, chtěli jsme, aby na tu naši jen tak nezapomněli. A to se díky paní Světlaně a paní Marii povedlo výborně.

Se Světlanou a Marií jsme se potkali na pražském svatebním veletrhu, kde na nás udělaly dobrý dojem, a domluvili jsme si další schůzku. Už z průběhu další návštěvy nám bylo jasné, že máme vybranou svatební agenturu, které svěříme nejdůležitější den našeho života.

Na první schůzce nám Světlana ukázala několik možností, jak by naše svatba mohla vypadat, a poznali jsme, že je skutečným profesionálem ve svém oboru a zkušenosti ji nechybí. Sama za sebe mluvila velká databáze dodavatelů, které nám paní Světlana představila a díky nímž jsme nakonec ušetřili nemálo peněz.

Na dalších schůzkách jsme museli ocenit především ochotu a možnost přizpůsobit se našemu času. (Byly dny, kdy jsme seděli ve 22 hodin u nás v obýváku a řešili harmonogram nebo rozpočet.) Během naší spolupráce před svatbou přinesla paní Uldrichová celou řadu velmi zajímavých nápadů, které jsme později využili a které se staly tou nejkrásnější a nejintenzivnější vzpomínkou nás i našich hostů.

V náš svatební den je asi nejlepší referencí fakt, že jsme si ho užívali bez stresu, obav a hádek, a přitom vše hladce a bez problémů proběhlo dle našich představ.

Děkujeme za veškerou snahu, precizní práci, profesionalitu a dokonalou organizaci i koordinaci naší svatby.

 

Kateřina a Ladislav Hájkovi

Oceňujeme flexibilitu, profesionalitu a výborné nápady!

FOLLOW US