Kateřina & Jakub

Vážení snoubenci,

fakt, že čtete tyto řádky, svědčí o tom, že minimálně uvažujete o využití služeb svatební agentury, pokud již nejste plně rozhodnuti. Jste-li rozhodnuti, dobře jste udělali. Pokud váháte, z vlastní zkušenosti můžeme využití služeb odborníků vřele doporučit.

Nás ke dveřím svatební agentury přivedla tak trochu náhoda. Ale až do konce svatebního dne jsme nepochybovali o tom, že to byla šťastná náhoda.

V průběhu svatebních příprav jsme velmi ocenili jejich rady a doporučení, protože, co si budeme namlouvat, žení-li a vdává-li se člověk poprvé, má kolem organizace mnoho otazníků (bez ohledu na to, kolik svateb navštívil jako svatební host). A není nad to moci se poradit s někým, kdo má s organizací svateb bohaté zkušenosti. Kromě toho jsme ušetřili spoustu času, což je v dnešní době k nezaplacení. A v neposlední řadě jsme byli moc rádi, že jsme dostali výborné tipy na zpestření svatebního dne. Díky nim se na svatbě pořád něco dělo, čímž odpadly nepříjemné prostoje, které svatebnímu veselí rozhodně nepřispívají.

Proto bychom Vám, Světlano a Lucko, touto cestou ještě jednou rádi moc poděkovali za všechno, čím jste k našemu svatebnímu dni přispěly {a není toho málo), a přejeme Vám hodně spokojených novomanželů!

A Vám, milí snoubenci, přejeme, ať se Vám svatba vydaří podle Vašich představ.

Kateřina& Jakub Švejdovi

Na tom, že se náš svatební den vydařil do posledního puntíku, má Světlana s Lucií jednoznačně velkou zásluhu.

FOLLOW US