Jana & Jiří

Naše nejmilejší svatební koordinátorky, Lucko, Světlano, Báro a Gábi,

na tomto místě bychom vám rádi poděkovali za vše, co jste pro nás v průběhu dlouhých devíti měsíců udělaly. Bohužel slova nemohou ani zdaleka vystihnout vztah, který jsme si k vám v průběhu příprav vytvořili díky vaší neustálé pomoci a ochotě cokoli konzultovat, profesionalitě, lidskému přístupu, laskavosti a v neposlední řadě i korektnosti. Nikdy nebudeme litovat chvíle, kdy jsme se po osobní konzultaci se Světlanou rozhodli pro výběr vaší svatební agentury a v podstatě si vytvořili ze vztahu klient-dodavatel vztah přátelský.

Dokázaly jste nás přesvědčit o tom, že naší svatbě věnujete neutuchající pozornost a oba jsme se cítili tak trochu jako VIP :), což je pocit, který většina lidí nezažívá denně. Zároveň jsme měli jistotu, že všichni dodavatelé byli pečlivě vybráni a zhodnoceni, a tudíž jsme se nemuseli pouštět do výběru stylem pokus-omyl. Musíme vyzdvihnout i neskutečnou ochotu, se kterou jste realizovaly naše méně obvyklá přání a především přání, která byla vyslovena až v posledních chvílích a i přesto vše proběhlo zcela hladce a podle našich představ.

Celý den jsme díky vám prožili jako oslavu naší lásky, kdy jsme si mohli užívat vzájemné přítomnosti a nemuseli se ničím trápit, protože vše bylo již dopředu vyřešeno a neuvěřitelně pečlivě naplánováno. Báječné svatbě vděčíme i za „spoluvýběr“ unikátního místa hostiny, kterým byl hotel Aria: perfektní servis, vstřícnost a profesionalita byla v tomto případě samozřejmostí. Za vyzdvihnutí stojí i doporučení širokého portfolia fotografů z nichž jsme si mohli vybrat ty, kteří nejvíce odpovídali našemu vkusu a spolupráce s nimi se pro nás pro všechny stala zážitkem. Všichni hosté svatbu hodnotili jako výborně zorganizovanou, uchvátilo je prostředí hotelu Aria, vynikající jídlo i barmanská show. Speciální poděkování patří i kadeřnici Petře, která spolupracuje s Báječnou svatbou a kterou jste pro mne objevili a já se zamilovala :).

A tak bychom mohli pokračovat dál a dál…nejlepší referencí, kterou vám můžeme dát je ale to, že naše svatba byla nejkrásnějším dnem našeho života a slovy mého bratra (který chválou šetří jako šafránem): „Vaše svatba byla POMPÉZNÍ.“ :-D

 

Díky za vše,

Janička a Jiřík

 

Foto: Kamil Saliba a Simona Smrčková

Dokázaly jste nás přesvědčit o tom, že naší svatbě věnujete neutuchající pozornost a oba jsme se cítili tak trochu jako VIP

FOLLOW US