Petra & Robert

Nejraději bych vykřičela do celého světa, jak fantastickou zkušenost jsme zažili s týmem Báječné Svatby! Veškeré přípravy probíhaly ze zahraničí, kde oba s manželem žijeme a tudíž prostřednictvím skypu, e-mailu a příležitostnými schůzkami v Praze.
Světlana s Klárkou doporučily všechny dodavatele, které mají prověřené díky dlouholeté zkusenosti, ale když jsme dodavatele na dort a sweetbar našli sami a šlo to mimo agenturu, tak to nebyl sebemenší problém. Podle reakcí našich hostů se nám na svatbě sešel opravdu dream team- od týmu Báječné Svatby, kameramana, fotografky až po DJ.
Tým Báječné Svatby nás naprosto dostal svojí profesionalitou, precizností, ale i úžasně vřelým a přátelským přístupem, na který už v Česku nejsme zvyklí. Právě tyto vlastnosti, podle mého názoru, tolik odlišují jejich tým od ostatních agentur!
V neposlední řadě, velkou roli při volbě právě této agentury byla schopnost moderování celého dne jak v češtině, tak v angličtině, což zvládli naprosto na výbornou! Pokud tedy máte svatbu se zahraniční účastí, Báječná Svatba je pro vás ta pravá!
Děkujeme za všechno!

 

Foto: Inspired by love

 

FOLLOW US