Anna & Tomáš

Milí snoubenci,

pokud zvažujete, zda využít služeb Světlany Uldrichové, tak Vám její agenturu můžeme s obrovským nadšením doporučit.

Vzhledem k tomu, že nikdo v mém okolí neměl zkušenosti se svatební agenturou, tak jsme se rozhodli se sejít s několika zástupci svatebních agentur, abychom si vybrali tu, která vyjde našim požadavkům nejvíce vstříc. Světlana si naše různorodé nápady pečlivě vyslechla a na rozdíl od jiných svatebních agentur, kde jsme měli občas pocit, že mají svůj styl, do kterého se nás snažily „napasovat“ do jejich představ (na několika schůzkách jsme od nich slyšeli proč naše nápady nejdou uskutečnit), ale Světlana naše nápady rozvinula tak, že jsme se začali na naši svatbu opravdu těšit a vše dopadlo přesně tak, jak jsme společně se Světlanou naplánovali.

Byli jsme velmi spokojeni s úrovní jejích služeb. Já, asi jako každá budoucí nevěsta, jsem si moc přála, abych měla šaty, ve kterých se budu cítit dobře, abych měla pěkný účes, abych byla pěkně namalovaná…asi to známe všechny. Nejvíce jsem se však bála vizážistky (nikdy jsem tyto služby v minulosti nevyužila) a možná trochu zbytečně jsem se obávala toho, že budu příliš namalovaná. Ovšem když jsem pak na vlastní oči viděla práci Simony (vizážistka) a Marcely (kadeřnice), tak jsem se rozhodla, že budu jejich služeb využívat i v budoucnu.

Přiznáme se, že co se týče kytice a výběru květinové výzdoby, že jsme tuto činnost víceméně nechali na Světlaně (už jsme jí trochu znali a věděli jsme, že se na ni můžeme spolehnout) a musíme říct, že jsme ani jednou nezalitovali.

A co k tomu všemu dodat? Asi to, že obřad s panem reverendem Samojským byl přesně podle našeho scénáře, dopravu lodí na GolfYacht můžeme doporučit, protože pražská panoramata jsou z lodě snad ještě krásnější (a naši mimopražští hosté to velmi ocenili), raut byl vynikající, obsluha na Golfyachtě velmi vstřícná, dort chutnal snad úplně všem, DJ hrál o stošest, takže téměř ihned začali tančit všechny věkové kategorie, hod podvazkem (nová disciplína) a následný „slepičí tanec“ pobavil všechny… a nezapomeňte se zeptat Světlany na balonková přání (fakt se nám těch 10 procent vrátilo).

Naše poslední, velké díky patří fotografům a Lucce. Fotografování může někdy být velmi úmorné, ale páni fotografové byli velmi profesionální, přesně věděli, kam se máme postavit, aby za námi bylo to správné pozadí. Moc se nám fotky líbily.

A poslední  velké díky patří Lucii, která s námi nacvičovala náš první tanec (cha-chu). A to rozhodně nebylo lehké, protože jsme se mnohokrát s Tomem chytli, když nám to nešlo, jak jsme si představovali. Ale výsledek stál za to. Choregrafii, která byla nejen romantická ale hlavně vtipná, takže jsme všechny našim tancem patřičně pobavili.

Kdybychom to měli shrnout, tak během svatby nikde nebyla žádná chyba a vše na sebe perfektně navazovalo. Světlana s Lucií nám splnily sen.

A my Vám z celého srdce přejeme, aby i Vaše svatba byla báječná.

Anna a Tomáš

Naše svatba byla skutečně báječná. Ještě jednou díky všem a hlavně Světlaně.

FOLLOW US