Alenka & Marek

Těmito pár větami bychom chtěli moc poděkovat děvčatům z Báječné svatby. Lucce, která s námi dokázala během svatebních příprav trávit i dlouhé hodiny. Báře, která nám byla nápomocna s velice důležitými organizačními věcmi. Gábi, která výborně zařídila komunikaci s matrikou a úřady, hned v den svatby jsme měli oddací list, což je úžasné a Světlance, která to měla vše pod kontrolou.

Přípravy díky děvčatům probíhaly opravdu skvěle. Děkujeme i za výborné tipy na koláčky. Byly vynikající, ještě teď hosté o nich básní, a dort, ten nejenže báječně vypadal, ale i chutnal. Děkujeme i za další nápady a tipy, které udělaly naši svatbu úžasnou.

Chtěli bychom ještě zmínit velice milý, příjemný a ochotný přístup, jak během celých příprav, tak hlavně v náš velký svatební den. Lucka, Bára a Gábi to zvládly se vší parádou. Nám s Márou byly kdykoliv k dispozici, organizaci zvládaly s přehledem, a to nejdůležitější, my s mým manželem jsme si mohli náš den užít naplno a nemyslet na nic jiného, jen na nás dva, za to vám holky patří veliký dík.

Na závěr bychom chtěli říct, že agentura Báječná svatba, se nejmenuje báječná jen tak. Opravdu si tento název náležitě zaslouží, protože ten náš nejkrásnější a nejdůležitější den byl tou opravdu BÁJEČNOU SVATBOU.

Světlanko, Lucko, Báro a Gábi DĚKUJEME

Alenka a Mára

 

Foto: Štěpán Vrzala

Během celých svatebních příprav byl pro nás i velice důležitý ten pocit, že za námi stojí někdo, na koho se můžeme spolehnout.